Велопробіг по громаді

Дата: 22.09.2018 00:04

В Сатанівській громаді 21 вересня 218 року в рамках Європейського тижня мобільності 16-22 вересня, проведено https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f10/1/16/1f6b4_200d_2642.pngвелопробіг https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/fe/1/16/1f6b4_200d_2640.png, протяжністю - 33 кілометри. Участь в якому прийняли 65 осіб, більшість з яких учні шкіл громади, вчителі та вихователі.

Впродовж велопробігу учасників супроводжували 2 поліцейські машини, медичний працівник та працівник селищної ради. Всі учасники здійснювали рух в жилетах. А також, кожному було вручено сувенір-подарунок – пончо-дощовик.

Щиро дякуємо за плідну та клопітку роботу керівників та вчителів шкіл громади!

Захід проведно Сатанівською селищною радою в межах проекту "Веломандри по Сатанівській громаді" в рамках проекту «Зелене світло для велоруху в громадах» ГО "Асоціація велосипедистів Києва". Проект виконується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Автор: Дахновець А. В.