Перше літнє свято

1 червня — дата особлива тим, що починається найвеселіша пора року для людей усіх вікових категорій. Ця пора — літо.

Але найбільше літу радіють діти. І для цього причин вистачає: перші по-справжньому теплі дні, перші дозрілі фрукти і ягоди, найдовші канікули у році. Скільки емоцій і захвату викликає у дітей згадка про літні канікули…

І тому 1 червня — це не тільки початок нового календарного періоду, а й свято, котре відзначається в усьому світі — Міжнародний день захисту дітей.

В Сатанівській селищній об’єднаній територіальній громаді, також, проводились святкові заходи. Перший літній день радував прекрасною погодою і в міському парку смт Сатанів, за підтримки Сатанівської селищної ради, було організовано «містечко розваг» з іграми та конкурсами. Після цього всі бажаючі мали можливість відвідати Сатанівський міський будинок культури, де відбувся святковий концерт. І символічно, що на сцені, крім ведучої свята, не виступив жоден дорослий, для глядачів виступали лише діти.