"Криваві 30-і"

Дата: 22.05.2018 15:48

Клинівчани зібрались щоб вшанувати пам'ять жертв політичних репресій. У Клинівській ЗОШ І-ІІІ ст.. проведено захід «Криваві 30-і». який мав за мету привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства .

Перед присутніми виступили педагог-організатор Клімова О. С., вчитель історії Кузьмова Т. М. та ведучі заходу Одукалець А. А. і Одукалець У. Ю.

У словах організаторів та учасників заходу були страшні факти, цифри сталінських репресій і величезний біль за багатостраждальний український народ.

Чорне крило політичних репресій торкнулося і мешканців нашого села.

Ця трагедія ніколи не повинна повториться. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.