Показ фільму "Червоний" у Сатанівському МБК

Дата: 24.04.2018 16:28

Фото без описуНезвична подія відбулась сьогодні, 24 квітня, у приміщенні Сатанівського міського будинку культури.

Незвична вона тим, що відбувався не концерт чи огляд художньої самодіяльності, а вперше за декілька років на великому екрані демонструвалось кіно, художній повнометражний, а головне український фільм за романом Андрія Кокотюхи «Червоний». Таку ж назву носить і сам фільм.

Показ здійснювався завдяки підтримці агрохолдингу Мрія, а вступне слово до глядачів, серед котрих були старшокласники шкіл та працівники Сатанівської громади, проголосив особисто автор Андрій Кокотюха. Крім розповіді про зйомки фільму і плани на майбутнє, письменник продемонстрував трейлер майбутнього фільму «Адвокат зі Львова».

Фото без описуА далі... далі сам фільм і бурхливі оплески, котрі заповнили глядацький зал, коли знову увімкнулось світло.

Троє щасливців отримали примірник книги «Червоний» та сувенірну продукцію від агрохолдингу Мрія. Ними стали переможці вікторини, питання якої були взяті з сюжету фільму.