Клинівський «Барвінок» - на фестивалі великоднього фольклору

Дата: 19.04.2018 13:49

13 квітня у Городоцькому Будинку культури відбувся районний фестиваль великоднього фольклору. Свято об'єднало дві громади та села, які не увійшли до громад. Захід був насичений різнобарв'ям веснянок, ягілок нашого краю. Усі учасники із дванадцяти  колективів представили глядачу ігри, забавляння, таночки і співаночки, що виконуються і проводяться у передвеликодні і великодні дні. Гарячими оплесками глядачі зустріли фольклорний колектив Клинівського СБК «Барвінок». Керівники колективу Клімова О.С., Горобець В.В. та Радецький С.І. використали у своєму виступі місцевий пісенний весняний фольклор, жарти та танці, щоб якнайглибше поринути у часи наших дідів і прадідів, черпнути звідти пригорщу творчості нашого народу і передати його молодому поколінню. Усі ягілки для «Барвінку» наспівав старожил села Повх А.Г. Дійство відбулося у доброзичливій та родинній атмосфері.