Конкурс "Родзинки моєї творчості"

Дата: 18.04.2018 20:11

В сатанівському ЗДО «Веселка» відбувся конкурс-презентація «Родзинки моєї творчості», в якому взяли участь вихователі, котрі атестуються у 2017/2018 навчальному році.

1. Вихователь Думна Поліна Антонівна працювала над темою «Використання спадщини В. О. Сухомлинського у формуванні екологічної свідомості дітей дошкільного віку».
  2. Музичний керівник Литвин Ірина Броніславівна для роботи обрала тему «Вплив української народної пісні на розвиток вокально-хорових здібностей дошкільнят».
  3. Вихователь молодшого дошкільного віку Колодій Наталія Євгенівна вивчала «Роль дидактичної гри в ознайомленні дітей молодшого дошкільного віку з предметами.

Відеоматеріал та напрацювання конкурсантів (презентації у форматі Power Point, щоб завантажити натисніть на відповідне зображення) Ви можете переглянути за посиланнями нижче: