До уваги громадян

Дата: 13.04.2018 20:17

Сатанівська селищна рада повідомляє, що продовжуються роботи по прибиранню сміття на кладовищах населених пунктів, що входять до складу Сатанівської громади.

До роботи залучена техніка, працівники КП «Сатанівське» та робітники з благоустрою населених пунктів.

На кладовищах люди масово почали прибирати місця поховання. Проте виходить так, що в одному місці прибирають, а в іншому насмічують. Зрештою дійшло до того, що біля могил, розташованих вздовж стежок, утворилися смітники. Туди зносять сухе листя, гілки, вицвілі букети та різний пластик. Перед очима постає картина, яка не личить місцю, де покояться тіла рідних та близьких. Фото без описуФото без опису

Хоча й встановлені знаки ДЕ зкидати сміття, марно, громадяни вчиняють по-своєму, сміття розкидають по всій території кладовищ! Що ж, залишається лише чекати, що все ж таки сумління переможе черствість і хоча б одна людина, з тих, хто смітить, задумається: чи хотіла б щоб могила її близьких «потопала» в купах сміття?

Сатанівська селищна рада знову звертається до жителів громади з проханням — НЕ СМІТИТИ !

Дивлячись на сміттєві баки і територію біля них приходиться констатувати, що деякі люди не бажають змінювати свій спосіб життя... Дуже важливо зрозуміти, що див не буває – свідомість людей, не готових до культурного розвитку, змінюється повільно. Тому необхідно бути готовим до того, що боротьба за чистоту – справа кропітка, й, щоб досягти результату, потрібно терпіння та завзятість.

Якщо кожен з нас не пройде байдуже повз кинутої пляшки, зупинить людину, що смітить на наших очах, відгукнеться на заклик провести суботник та прийме в ньому участь, навчить дитину правилам культурної поведінки на вулиці – ми будемо жити в чудовій та чистій громаді. Все залежить тільки від нас!

Також приведемо приклад, коли стоять сміттєві баки, але сміття зкидається коло них.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису