Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

Свято Міжнародного жіночого дня у Клиновому

7 березня в Клинівському СБК відбувся тематичний вечір, присвячений Міжнародному Жіночому дню  під назвою:

«О, Мати Божа,

ясна зірко,

Вкраїну-неньку захисти,

Щоб слово матір

в слові жінка

Змогло садами зацвісти!»

Напередодні Жіночого дня 8 Березня, враховуючи, що весь християнський люд вступив у великий піст, культпрацівники та учасники художньої самодіяльності Клинівського СБК, виявили бажання організувати захід ,присвячений чотирьом матерям, яких ми всі з вами маємо: Божа Мати, свята церква, рідна земля та ненька, яка народила.

На захід завітали священик православної церкви настоятель храму Святого Пророка Іллії протоієрей отець Василій разом із церковним хором та парафіянами, представники римо-католицької церкви, староста села Янкова І.Г. та голова Сатанівської селищної ради Собков А.І. Гості виступили перед глядачами із вітальним словом та відзначили  почесними грамотами жінок с. Клинове, що своєю працею зробили особистий вагомий внесок у духовне  відродження села.

   Учасники художньої самодіяльності дарували глядачам пісні, вірші, театральні сюжети, які несли в собі мораль і духовність. На завершенні вечора і аматори сцени і глядачі всі разом попросили Божу Матір Марію про мир в Україні та про щасливу усмішку кожної матері, гуртом заспівавши «Під Твою милість».

« Молімся і віримо! Лиш Бог допоможе!

Все решта – лукаве, зависне, вороже…

Йдіть люди із дітьми до Церкви, до Храму,

Моліться за себе, за рідних, за маму!»

Організатори  щиро дякують за підтримку у проведенні заходу  виконкому Сатанівської селищної ради, старості села, дирекції Клинівської ЗОШ, священику отцю Василію та учасникам художньої самодіяльності.« повернутися до списку новин