Новий рік по-Клинівськи

Дата: 01.01.2017 14:45

Фото без опису30 грудня зал Клинівського будинку культури був переповнений глядачами. З новорічним запалом свою акторську майстерність демонстрували на сцені учні 8-11 класів та артисти –студенти,  працівники культури, вчителі

Глядачі з цікавістю слухали про новорічні пригоди Дідуся Мороза та Снігуроньки, дивились на енергійні та запальні  танці хлопців-сніжинок, співпереживали із героями новорічних сценок та замальовок.

Час пройшов цікаво і насичено, глядачі отримали багато позитивних емоцій.

Свято надовго запам’ятається усім присутнім.

Висловлюємо щиру подяку організаторам свята -  Клімовій Оксані Степанівні та Горобцю Володимиру Володимировичу.

Від імені всіх клинівчан щиро вітаємо із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим голову Сатанівської селищної ради Собкова Альберта Івановича та всіх працівників громади.

Фото без описуХай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Бажаємо усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, нехай удачі й благодать приходить у кожен дім.

З Новим роком!!!