Новий рік по-Клинівськи

29 грудня на сцені Клинівського будинку культури відбувались справжні дива. З багатої східної країни до клинівчан завітав Цар Шахріар, скарби якого не знали ліку. Його мрія – побачити справжню красуню-Снігуроньку.

Але не так-то просто було джинові виконати завдання повелителя.

Спочатку Шахріара він переносить на Олімп, де той зустрічає Зевса, Клеопатру і т. д. Не влаштовує його і красуня Шахерезада.

І нарешті мрія збувається! На сцену виходить Снігуронька, яка виконує для гостя новорічну пісню.

Учні 7-11 класів підготували цікаві сценки, танці, які демонстрували заморському гостю.

А після  виступів щиро дякували організаторам усіх новорічних свят Горобцю Володимиру Володимировичу, директору Клинівського СБК, Клімовій Оксані Степанівні, художньому керівнику СБК, педагогу-організатору школи та спонсорам, які підготували для дітей солодкі подарунки і сувеніри.