Увага, кір!!!

КІР – гостре інфекційне вірусне захворювання з високим рівнем сприйнятливості.

Основні симптоми хвороби – висока температура, запалення слизових оболонок порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, кон’юктивіт, плямисто-папульозний висип на шкірі і загальна інтоксикація. Вірус кору передається повітряно-крапельним шляхом, нестійкий до дії факторів навколишнього середовища.

Протягом 11 місяців 2017 року в Україні на кір захворіло 3382 людини.

Станом на 12 січня 2018 року в Києві зареєстровано 58 випадків кору, більшість хворих – діти. Жодна дитина не була щеплена!

Зареєстровані випадки захворювання в Івано-Франківській, Чернівецькій, Одеській областях.

На Хмельниччині також є висока ймовірність захворювання на кір.

Рекомендуємо населенню проводити щеплення. В амбулаторіях Центру ПМСД є достатня кількість вакцини «Пріорікс» виробник Бельгія. Вакцинації підлягають діти 1-2 років життя з подальшою ревакцинацією в 6-7 років.

Бережімо своє здоров’я і здоров’я своїх дітей!

Адміністрація ЦПМСД Сатанівської селищної ради