Свято хліба у с. Клинове

Дата: 25.11.2017 10:59

Нещодавно у селі Клинове відбулось  вже традиційне свято хліба. Захід було організовано сільською громадою спільно з групою компаній «VITAGRO».

Розпочалось святкування  із молитви  та вшанування хвилиною мовчання  учасників АТО, які загинули у Східних областях нашої держави.  Пролунали вітальні слова   від генерального директора, голови  Ради директорів Групи компаній Vitagro Лабазюка Петра Петровича, керуючого відділком у с. Клинове Чернишова Степана Григоровича, голови Сатанівської селищної ради Собкова Альберта Івановича, старости села Янкової Ірини Григорівни.

В рамках святкування вручили подарунки та подяки учасникам АТО,  ветеранам  праці, старожилам, та всім  сільським організаціям.

Усіх присутніх частували запашним короваєм, який спеціально для свята спекла місцева жителька Петура Галина Францівна.

Продовжилось святкування концертною програмою, яку підготували працівники Клинівського будинку культури Горобець Володимир Володимирович та Клімова Оксана Степанівна.

Запальними танцями знову дивував присутніх дитячий танцювальний колектив «Барвінок». Лунали віночки українських пісень від вокального гурту «Жванчик». Величні слова про хліб та працю хліборобів звучали з уст ведучих.