Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

День Збройних Сил України в Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

В День Збройних Сил України Клинівські школярі привітали чоловічий склад учнівського та вчительського колективу і провели гру-квест. Змагалися між собою дві команди: «Козаки» - дорослі чоловіки та «Лицарі» - хлопці - випускники. Квест мав тему: «Солдати України – нащадки козацтва запорізького». Завдання були не з простих. Всі  станції учасники конкурсу долали швидко, намагаючись показати свої знання, винахідливість, таланти та волю до перемоги.

Гра проходила в межах школи. Козаки виконували завдання різноманітних пакетів, які знаходилися у місцях, визначених у маршрутному листі. Кожний пакет завдань оцінювався відповідною кількістю балів. Перемогла команда «Козаки», адже вони набрали  більшу кількість балів, бо переважну більшість завдань вони виконували чітко, швидко і правильно.

Від змагань і учасники, і вболівальники отримали багато позитивних вражень.

Підсумовуючи захід, президент «Шкільної республіки» А. Москалюк та прем’єр- міністр О. Кузьмова подякували учасникам, вручили нагороди та надіслали найщиріші побажання: « Браття козаки, бажаю життя щасливого! Будьте не лише мужніми, а й благородними. Наша Україна - одна мати для всіх. Від нашої згоди залежить мир і спокій у нашій хаті!

Нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!»« повернутися до списку новин