Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

«Історичне минуле об’єднує сатанівчан»

В рамках проекту «Успішні локальні громади», що відбувався завдяки фінансовому сприянню Національного фонду демократії (NED).

Проект «Історичне минуле об’єднує сатанівчан» реалізовувався на території містечка Сатанів Городоцького району Хмельницької області. Ініціаторами написання проекту стали члени громадської організації «Єднання та розвиток громади» та представники Сатанівської селищної ради.

Мета проекту – підвищення рівня поінформованості жителів містечка Сатанів про його історію та історичні пам’ятки, поширення інформації, покращення доступу до інформації. В рамках проекту проводились екскурсії для дорослих жителів Сатанова віком від 25 до 60 років, але основний акцент був зроблений на учнів 5-10 класів Сатанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Екскурсії для учнів школи погодились провести вчителі Смолінська Ольга Анатоліївна, Польна Алла Йосипівна, Катеренюк Галина Анатоліївна. Поширенню інформації про історичні місця Сатанова сприяли буклети-карти «Прадавній Сатанів – місто легенда» та інформаційні стенди.


При написанні проектної заявки планувалось надрукувати 1 500 шт. буклетів-карт, у вартість виготовлення буклетів враховувались крім послуг друку ще й дизайнерські послуги. Але розробку дизайну взяли на себе працівники селищної ради, що дало змогу значно здешевити вартість друку одного буклету та збільшити тираж до 6 000 шт.

 


Інформаційні стенди були встановлені біля фортеці, в’їзної брами та Скорботного Ісуса. Було вирішено здійснити друк стендів на пластиковій основі, а самі рамки і стійки для стендів на волонтерських засадах виготовили небайдужі сатанівчани.

  


Буклет-карта «Прадавній Сатанів – місто легенда»

Завантажити в форматі PDF« повернутися до списку новин