Сатанівська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область Городоцький район

21 листопада 2016 року у Сатанові відбувся пам'ятний захід до Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Слова скорботи за загиблими за свободу України висловив селищний голова Собков Альберт Іванович. Також перед глядачами виступив герой Євромайдану Трапезун Сергій Вікторович, котрий особисто був учасником тих трагічних подій, що почалися в цей день три роки тому. 

Про поїздку у зону АТО і спілкування з нашими воїнами розповідав настоятель греко-католицької релігійної громади, отець Ігор.

Вшанувавши хвилиною мовчання всіх загиблих за Україну, перед глядачами виступили таланти нашої громади з патріотичними піснями і віршами.« повернутися до списку новин