До Дня пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 20.05.2017 08:11

смт Сатанів

В заході брали участь учні Сатанівської ЗОШ та працівники бібліотеки.

с. Клинове

19 травня в приміщенні Клинівської сільської бібліотеки відбувся урок - реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій, який Україна відзначатиме в неділю - 21 травня.

В заході взяли участь учні старших класів Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст.. . Під час  уроку учні ознайомились з трагічними сторінками історії українського народу. До їх уваги були представленні численні історичні факти, для того, щоб вони змогли краще уявити  масштабність терору радянської влади проти власного народу, її ницість і безкарність. Під час заходу були згадані імена відомих українців, які стали жертвами політичних репресій. Також не могли не згадати й про односельців, які не повернулися з таборів Сталінської машини смерті.

Ідуть роки, поступово спадає завіса засекреченості жорстоких справ радянської влади. Тому так важливо донести до молодого покоління ті уроки історії які має наша країна. Щоб в майбутньому ніколи і ніхто, не повторяв тих страшних помилок минулих років.