Світом Миколай мандрує ...

Дата: 20.12.2016 06:52

Фото без описуЗ першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая.

З нетерпінням  його очікували і діти Клинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Адже в цей день до дітей завітав Святий Миколай зі своїми помічниками янголятами. За традицією вони  прийшли з подарунками.

Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися.

Діти дякували Миколаю за подарунки та просили у Господа  щасливої долі  членам родини, тим, хто подарував їм таке веселе свято, та миру в рідній неньці-Україні.

Педагогічний, батьківський та учнівський колективи школи щиро вдячні спонсорам, які допомогли організувати солодке свято для школярів: генеральному  директору групи компаній «Vitagro»  Лабазюку  Петру  Петровичу, директору ТОВ «Енселко Агро» Огую Олександру Володимировичу, народному депутату України Герезі Олександру Володимировичу.

З наступаючим Новим  роком та Різдвом Христовим,  шановні добродії, здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах.