Свято осені у ДНЗ "Веселка" смт Сатанів старша група

Дата створення: 09:34 24.11.2016

Свято осені у ДНЗ "Веселка"

Свято осені у ДНЗ "Веселка" смт Сатанів молодша група

Дата створення: 21:08 22.11.2016

Свято осені у ДНЗ "Веселка" молодша група

День Гідності та Свободи у Сатанівській ЗОШ

Дата створення: 23:55 21.11.2016

День Гідності та Свободи

Свято «В гостях у Казки» в Клинівській ЗОШ

Дата створення: 07:55 18.11.2016

У гості до школярів 1-4 класів завітали добре знайомі герої казок та мультиків, які закликали всіх присутніх подружитись з книгою, бережно до неї ставитись. На святі був присутній Підручник, який скаржився  на неохайне ставлення до нього дітей школи. Прибігав до малечі Довідник, який розказав усім, що ніхто не звертає на нього уваги, і він давно б вже вкрився товстим шаром пилу, якби не дбайливі руки бібліотекаря. Усіма улюблений герой мультику Губка Боб запросив присутніх у чудове кафе  «Красті Крабс», у якому можна не лише поласувати крабсбургерами, а й почитати цікаву літературу. Мудрі поради  школярам надавали Маша і Ведмідь, Попелюшка, Буратіно, Гаррі Поттер, Котигорошко, Червона Шапочка і ін.. Від  зустрічі з казковими героями у дитячих очах загорялись іскорки цікавості, особливо у першокласників. Всі школярі пообіцяли бібліотекарю, що приходитимуть у бібліотеку за цікавими та повчальними книжечками, щоб ще більше набратись нових знань.

Конкурс патріотичної пісні

Дата створення: 09:46 10.11.2016

Учні Сатанівської ЗОШ I - III ступенів прийняли участь у конкурсі патріотичної пісні, котрий відбувся у школі № 2 міста Городок

Тиждень писемності та мови у Клинівській ЗОШ I - III ступенів

Дата створення: 08:52 10.11.2016

9 листопада у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартував тиждень української писемності та мови. Вчителі - філологи спільно із учнями підготували цікавий виховний захід, на якому згадували і про  преподобного Нестора Літописця, і про доброчинність мецената Петра Яцика.

День писемності у Сатанівській ЗОШ

Дата створення: 08:20 08.11.2016